← Wstecz | Drukuj

F.P.H.U. San-Pol / Oferta z dnia: 23/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Ślusarz / Spawacz - RESMAL
Miejsce pracy: RzeszóW, 35-105 / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
• Spawanie oraz obróbka blachy zwykłej, nierdzewki oraz aluminium.
• Frezowanie dłuższych arkuszy blachy.
• Ciecie, gięcie, wiercenie blachy.
• Praca na budowach i zakładach produkcyjnych

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę w renomowanej firmie na długi okres czasu.
• Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu
(możliwość nadgodzin).
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Informacje dodatkowe:
• Praca od zaraz

(CV list motywacyjny), wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować drogą elektroniczną e-mail: miroslaw.s[at]poczta.onet.eu
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości – „SPAWACZ - RESMAL”

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie: min. 2 lat na stanowisku ślusarz-spawacz MIG/MAG
• Zdolności ślusarskie w wytwarzaniu dużych arkuszy blach
• Umiejętność spawania TIG
• Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy
• Znajomość rysunku technicznego
• Aktualne certyfikaty

Dane firmowe

F.P.H.U. San-Pol

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/slusarz-spawacz-resmal/rzeszow-35-105/8772472