Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Experum HR / Oferta z dnia: 04/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu zespołu podwykonawców,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office oraz Autocad,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagania

Obowiązki:

  • nadzór nad pracą podwykonawców,

  • planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy,

  • kontrola jakości, bezpieczeństwa i postępu robót instalacji elektrycznych, technicznych i automatyki,

  • weryfikacja dokumentów projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,

  • kontrola terminowości wykonania prac,

  • przygotowywanie wymaganych raportów.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty Multisport oraz nauki języka obcego,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz laptop),

  • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych.

Dane firmowe

Experum HR