← Wstecz | Drukuj

EVU-Service 24 sp. z o.o / Oferta z dnia: 28/08/2014

O firmie

EVU-Service 24 sp. z o.o.- firma działająca na rynku obsługi rynku energetycznego.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: zagranica / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

EVU-24 Polska jest firmą działającą na rynku obsługi rynku energetycznego.
W związku z uruchomieniem nowego międzynarodowego projektu firma EVU-Service24 Polska poszukuje elektryków z uprawnieniami SEP 1kV (najchętniej prowadzącymi własną działalność gospodarczą). Poszukujemy elektryków z całej Polski - monterów/elektryków do prostych prac monterskich na terenie Niemiec.

Wymagania

- konieczna znajomość języka niemieckiego
- samodzielność
- uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy

- praca na czas określony (Umowa o pracę) od 1 do 6 miesięcy w zależności od preferencji na terenie Niemiec
- samochód służbowy,
- narzędzia,
- nocleg,
- zwrot kosztów dojazdu

Forma kontaktu

Mail: rekrutacja@polska.evu-service24.com
Tel.: 91 3500 289

Dane firmowe

EVU-Service 24 sp. z o.o
Pilsudskiego
70-323 Szczecin
Email: rekrutacja@polska.evu-service24.com