← Wstecz | Drukuj

Eurowork / Oferta z dnia: 10/02/2016

O firmie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Stanowisko: Elektryk przemysłowy/budowlany ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Obowiązki:
Elektryk przemysłowy: montaż i naprawa urządzeń elektrycznych, składanie i podłączanie szaf elektrycznych.
Elektryk/Monter szaf sterowniczych: składanie rozdzielni elektrycznych Elektryk budowlany: zakładanie instalacji elektrycznej w nowych lub remontowanych budynkach.

Wymagania

doświadczenie jako elektryk przemysłowy na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp.)
doświadczenie jako elektryk budowlany
doświadczenie w montażu szaf sterowniczych
wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
chęć i motywacja do pracy
mile widziane posiadanie własnych podstawowych narzędzi, ubrań roboczych, butów itp.
mile widziane VCA

Oferujemy

stawka min. 2000 euro netto/ miesięcznie przy 168 h pracy.
zakwaterowanie- zapewnione przez pracodawce płatne przez pracownika ok. – 350 euro/ miesięcznie (pokoje przeważnie jednoosobowe)
ubezpieczenie- zapewnione

Forma kontaktu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

Dane firmowe

Eurowork
MIELĘCKIEGO
40 - 013 Katowice
Email: holandia@eurowork.net.pl