← Wstecz | Drukuj

Eurotemp Polska Sp.z.o.o. / Oferta z dnia: 24/03/2014

O firmie

Eurotemp Polska Sp. Z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy tymczasowej w Holandii – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Mechanik maszyn produkujących tworzywa sztuczne

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: zagranica / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- Naprawa i ustawianie termoformierek. Rozwiązywanie awarii maszyn, remonty maszyn i konserwacji maszyn i form. Wiedza i doświadczenie z rozdzielni elektrycznej, pneumatyki i hydrauliki.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lat
- Czytanie Rysunków technicznych
- zdolności manualne i techniczne,
- samodzielność i zdolność samoorganizacji pracy,
- motywacja, zaangażowanie w pracy,
- prawo jazdy.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową,
- Praca w wymiarze 40-50 godzin tygodniowo,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia, stawki dostosowanie do posiadanej wiedzy i doświadczenia
- Zakwaterowanie,
- Pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email : spiotrowska@eurotemp.pl

Sylwia Piotrowska
tel. 609 407 628

Dane firmowe

Eurotemp Polska Sp.z.o.o.
Wojska Polskiego 6/2
75-950 Koszalin
Email: spiotrowska@eurotemp.pl