← Wstecz | Drukuj

Eurostone Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/04/2017

O firmie

Eurostone Sp. z o.o. jest firmą budowlaną specjalizującą się w realizacji średniej i dużej wielkości budynków na terenie Polski (Województwo Kujawsko-Pomorskie) oraz Belgii (Flandria, Limburgia, Antwerpia)

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz samodzielny Belgia
Miejsce pracy: zagranica / Belgia
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana.
Albert Einstein

Jeśli szukasz pracy za granicą z:
- wysokim wynagrodzeniem
- umową o pracę
- terminowymi wypłatami
- zaliczkami w trakcie miesiąca
- bezpłatnym zakwaterowaniem
- samochodami służbowymi
- bezpłatnymi zjazdami do Polski w wybranych terminach
Zapraszamy do naszego zespołu!

Wymagania

Jeżeli masz doświadczenie na stanowisku murarza min. 3 lata, znasz język obcy ( holenderski lub angielski lub francuski lub niemiecki) w stopniu komunikatywnym, masz chęć do pracy, zaangażowanie i lubisz tę pracę to złóż do nas swoje aktualne CV.

Oczekujemy od Ciebie:

- Komunikatywności w języku obcym.
- Samodzielnej pracy na stanowisku murarz (w tym także nanoszenie wymiarów oraz murowanie klinkieru)
- Sumienności, dokładności oraz punktualności.
- Gotowości do rozwoju i awansu.

Oferujemy

Z nami otrzymujesz:

- W pełni legalną pracę w delegacji na podstawie umowy o prace
- Wysokie wynagrodzenie - 7500 - 12000zł/miesięcznie brutto
- Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia oraz możliwość wypłacania zaliczek co tydzień (tylko przelewy bankowe, nie wypłacamy gotówki)
- Dobre warunki zakwaterowania (wszelkie koszta związane z zakwaterowaniem pokrywa pracodawca)
- Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy
- Możliwość zjazdów do kraju po wcześniejszym ustaleniu
- Samochody służbowe wraz z pokryciem wszelkich kosztów związanych z transportem.

UWAGA! Jeżeli posiadasz własny samochód i jesteś gotowy nim dojeżdżać do pracy to będzie to Twoje dodatkowe źródło dochodu pozwalające realnie zarobić Ci w miesiącu od kilkudziesięciu do kilkuset Euro więcej!

Forma kontaktu

tel. 784 357 959
email: rekrutacja@eurostone.biz

Proszę w CV dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurostone Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Dane firmowe

Eurostone Sp. z o.o.
Dworcowa 7/213
87-100 Toruń
Email: rekrutacja@eurostone.biz