European Training & Testing Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: BRUKARZ
Miejsce pracy: WROCŁAW, 50-541 / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia/Belgia

Obowiązki:

• Prace związane z przygotowaniem podłoża pod kostkę brukową

• Utwardzanie, ubijanie ułożonej kostki

• Brukowanie,

• Naprawa i rozbiórka nawierzchni ulic, chodników

• Porządkowanie miejsca pracy

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz,

  • Umowę zlecenie z polskim pracodawcą,

  • Pracę na pełen etat,

  • Zakwaterowanie, oraz transport w miejscu świadczenia pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

• Gotowość do szybkiego wyjazdu,

• Doświadczenia w pracy, jako brukarz,

• Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń budowlanych,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Dane firmowe

European Training & Testing Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/brukarz/wroclaw-50-541/8685472