Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Eurobud Chajewscy Sp. J. / Oferta z dnia: 30/01/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: GiżYcko / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie przeprowadzanych robót na budowie

  • zbieranie ofert oraz ich analiza, przygotowywanie zestawień

  • sporządzanie zamówień materiałów

  • organizacja biura budowy

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

  • współpraca z Kierownikiem Budowy oraz innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo

  • umiejętność czytania projektów technicznych

  • znajomość programu AutoCAD

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera oraz pakietu Office

  • dobra organizacja pracy

  • otwartość na współpracę oraz naukę

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • narzędzia niezbędne do pracy, samochód służbowy

  • pracę w jednej z największych firm budowlanych w Starogardzie

  • pomoc oraz współpracę z innymi działami firmy

Dane firmowe

Eurobud Chajewscy Sp. J.