← Wstecz | Drukuj

Euro Work / Oferta z dnia: 10/06/2013

Stanowisko: MONTER RUR (1st Pipefitter) z jęz.ang. OD ZARAZ !!!
Miejsce pracy: Holandia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER RUR (1st Pipefitter) w warsztacie

z językiem angielskim

Obowiązki:

 Montaż rur o rożnych średnicach ( od małych do dużych) i z różnych materiałów ( RVS , stal nierdzewna, stal czarna). Samodzielna praca w warsztacie na podstawie rysunku technicznego i izometrycznego.

Miejsce –teren Holandii (praca na okres kilku miesięcy, w zależności od projektu)

Oferujemy:

  • Bardzo dobre i stabilne warunki pracy

  • Praca na długi czas, min. pół roku

  • Wynagrodzenie: ok 8,22 eur brutto+dodatki co daje około 650 Eur netto / tydzień /40 h pracy (bez odliczenia kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)

  • Ubezpieczenie – zapewnia pracodawca – płatne przez pracownika – ok.20 Eur / tydzień

  • Zakwaterowanie – zapewnia pracodawca – płatne przez pracownika ok. 120 eur / tydzień – zakwaterowania o wysokim standardzie !

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia jako monter rur ( w warsztacie)

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego oraz umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie.

  • Posiadanie certyfikatu VCA/SCC mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego sprawdzana rozmowa telefoniczną)

  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami !

Dane firmowe

Euro Work

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rur-1st-pipefitter-z-jez-ang-od-zaraz/holandia/8627472