← Wstecz | Drukuj

Euro Work / Oferta z dnia: 27/05/2013

Stanowisko: Elektryk przemysłowy z doświadczeniem oraz znaj. języka ang/niem/hol!
Miejsce pracy: Belgia, Zagranica / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

z doświadczeniem i ze znajomością języka ang/niem/hol!

Miejsce pracy: Belgia, na min 2- 3 miesiące w zależności od projektu

Obowiązki:

-praca na obiektach przemysłowych, petrochemiach, elektrowniach itp

-podłączanie szaf sterowniczych

-montaż tras kablowych

-podłączanie puszek, transformatorów, generatorów

-podłączenia urządzeń przemysłowych

-instalacja oświetlenia

Oferujemy:

-Wynagrodzenie:  11,58 euro brutto/h+dodatki (dodatki uzależnione od sytuacji rodzinnej-posiadania żony, dzieci)

Łączna stawka tygodniowa netto:

  • osoby wolne, bezdzietne- 500 euro netto/tyg

  • osoby w związku małżeńskim, bezdzietne- 550 euro netto/tyg

  • osoby w związku małżeńskim, posiadające 1 dziecko- 560 euro netto/tyg

  • osoby w związku małżeńskim, posiadające 2 dzieci- ok. 580 euro netto/tyg

-Dodatki na zakup produktów ekologicznych-250 euro na rok (wypłacane w pażdzierniku)

-Dodatki świąteczne, po przepracowaniu całego roku

-Ubezpieczenie w zależności od sytuacji rodzinnej:

  • osoby wolne- 77 euro/rok

  • osoby w związku małżeńskim- 92 euro/rok

  • osoby w związku małżeńskim+ubezpieczenie dla rodziny- 124 euro/rok

-Zakwaterowanie- maksymalnie 130 euro/tyg

Wymagania

- Doświadczenie jako elektryk przemysłowy (na dużych obiektach przemysłowych, typu petrochemie, elektrownie, stocznie)
- Znajomość języka angielskiego, niemieckiego /holenderskiego w stopniu komunikatywnym- znajomość języka absolutnie wymagana i sprawdzana w rozmowie z naszym konsultantem!
- Mile widziany certyfikat VCA
- Mile widziana możliwość przyjazdu własnym samochodem.
- Posiadanie własnych narzędzi

Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób spełniających wymagania ofertowe!!

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga!! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Dane firmowe

Euro Work

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-przemyslowy-z-doswiadczeniem-oraz-znaj-jezyka-ang-niem-hol/belgia-zagranica/8570432