← Wstecz | Drukuj

eufenster.de / Oferta z dnia: 22/09/2013

O firmie

1

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz - Tynkarz , Monter Ociepleń Budynków
Miejsce pracy: DüSseldorf / lubuskie / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

1

Wymagania

Niemiecka firma szuka do współpracy firmy jednoosobowe, polskie lub niemieckie do docieplen budynkow.

Szukamy rzetelnych, uczciwych, beznałogowych osób, w zamian oferując solidną współprace i wynagrodzenie uzaleznione od wynikow pracy.

Wymagana:
-praktyka udokumentowana
-znajomość języka niemieckiego ( dobrze by bylo ,ale nie koniecznie)
-prawo jazdy kat. B
-umiejętność samodzielnego organizowania miejsca pracy
-podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:
-zlecenia praktycznie na caly rok, na terenie niemiec
-zakwaterowanie
-przejazd
-ubezpieczenie
-ubrania robocze
-narzędzia
-pracę o charakterze akordowym

Stawka: od 12 euro netto za 1m² na gotowo, praca w brygadach.

Jezeli nie posiadasz firmy na terenie niemiec, pomagamy zalatwic wszystkie formalnosci.

Jesteśmy solidnym partnerem i oczekujemy tylko poważnych ofert spełniających powyższe kryteria.

Kontakt:
tel. +49 (0)1577 701 98 55
fax: 030 23 888 890
email: ogloszenia@eufenster.de

Oferujemy

1

Forma kontaktu

1

Dane firmowe

eufenster.de
Liebenwalder Str. 42
13347 Berlin
Email: ogloszenia@eufenster.de