← Wstecz | Drukuj

ES-Perfekt / Oferta z dnia: 04/05/2013

Stanowisko: Monter rusztowań z paragrafem 46c/17-1 - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia - Oslo, Bergen, Stavanger / zagranica / Polska

Opis stanowiska

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z planowanymi projektami w najbliższych tygodniach poszukujemy dla naszego klienta – (wiarygodnej norweskiej firmy) osób z doświadczeniem
na stanowisko " MONTER RUSZTOWAŃ §46c/17-1".

PRACODAWCA NORWESKI OFERUJE:
- długoterminowe kontrakty,
- możliwość przedłużenia kontraktu na kolejne okresy,
- wynagrodzenie 170 - 180 NOK /godzina brutto, regularne wypłaty
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH ,
- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania,
- pomoc urzędowo-administracyjną,

Wymagania

Wymagania
- uprawnienia §46C,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego -warunek konieczny !!!!
- doświadczenie zawodowe
- samochód (mile widziany),
- gotowość do wyjazdu zagranicznego,

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim !!!
Prosimy o załączanie do dokumentów referencji.
Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym przesyłanie ich do krajów trzecich, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Uprzejmie informujemy, że skontaktuj emy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

ES-Perfekt

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan-z-paragrafem-46c-17-1-norwegia/norwegia-oslo-bergen-stavanger/8644572