← Wstecz | Drukuj

ES-Perfekt / Oferta z dnia: 06/08/2013

Stanowisko: Letni kurs j. niemieckiego dla elektryków w Łodzi – gwarancja pracy i zatrudnienia w Niemczech
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr Cert. 5668)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko „Elektryk” i udziału w dofinansowanym kursie języka niemieckiego.

I etap:

Wybrani kandydaci będą mieli możliwość spotkać się z nami i  pracodawcą niemieckim, zapoznać z profilem firmy, ofertą, oczekiwaniami oraz potwierdzić warunki pracy i kursu językowego.

II etap:

Wybrani kandydaci (po pozytywnym zakończeniu I etapu) przystąpią do dofinansowanego przez pracodawcę kursu języka  niemieckiego.

Ukończenie kursu i uzyskanie zadawalającego wyniku (komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca prowadzenie rozmowy w tym języku) daje gwarancję pracy u pracodawcy niemieckiego.

Miejsce kursu: Łódź (centralna Polska)

Opis stanowiska pracy

Dla sprawdzonej niemieckiej firmy poszukujemy do pracy na terenie Niemiec osób z doświadczeniem i uprawnieniami SEP na stanowiska:

- Elektryków

- Elektroinstalatorów

- Elektromonterów

Wymagania

Pracodawca niemiecki oferuje:

- Wynagrodzenie (10-11€, brutto/h); dodatkowo dietę w wysokości 40€ za każdy przepracowany dzień

- Długoterminowe kontrakty – stałą praca w Niemczech

- Pracę w dużej, prężnej niemieckiej firmie

- Umowę, ubezpieczenie, świadczenia socjalne, zasiłek rodzinny na warunkach niemieckich

- Pomoc urzędowo-administracyjną

- Pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

- Bezpłatny kurs doszkalający z języka niemieckiego po podjęciu pracy

- Szkolenie BHP w Niemczech

- Odzież ochronną i narzędzia

- Osobę kontaktową na miejscu mówiącą po Polsku.

Wymagania:

- Podstawy języka niemieckiego

- Doświadczenie zawodowe (montaż i serwis instalacji elektrycznej w mieszkaniach, biurach)

- Wykształcenie kierunkowe + uprawnienia SEP

- Prawo jazdy, własny samochód

- Gotowość do wyjazdu zagranicznego

- Gotowość do uczestnictwa i dojazdu na kurs językowy na terenie Łodzi 2-3 razy w tygodniu

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu w języku polskim i niemieckim oraz załączenie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

W przesłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

ES-Perfekt

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/letni-kurs-j-niemieckiego-dla-elektrykow-w-lodzi-gwarancja-pracy-i-zatrudnienia-w-niemczech/lodz/8983352