← Wstecz | Drukuj

ES-Perfekt / Oferta z dnia: 23/08/2013

Stanowisko: Elektryk - praca z dofinansowanym kursem językowym - Niemcy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

Dla naszego klienta, wiarygodnej niemieckiej firmy poszukujemy osób z doświadczeniem i uprawnieniami SEP na stanowisko "Elektryk"

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko „Elektryk” i udziału w dofinansowanym kursie języka niemieckiego.

I.etap:

-wybrani kandydaci będą mieli możliwość spotkać się z nami i  pracodawcą niemieckim, zapoznać z profilem firmy, ofertą, oczekiwaniami oraz potwierdzić warunki pracy i kursu językowego.

II.etap:

-wybrani kandydaci (po pozytywnym zakończeniu I etapu) przystąpią do dofinansowanego przez pracodawcę kursu języka  niemieckiego,

-ukończenie kursu i zyskanie zadawalającego wyniku (poziom językowy) stanowi gwarancję pracy u pracodawcy niemieckiego,

Miejsce kursu: Łódź (centralna Polska)

Pracodawca niemiecki oferuje:

-długoterminowe kontrakty,

-dofinansowanie kursu języka niemieckiego  (przed rozpoczęciem pracy),

-bezpłatny kurs podnoszący poziom językowy  (po rozpoczęciu pracy),

-wynagrodzenie (10-11 EUR, brutto/h ) + 40 EUR za każdy przepracowany dzień.

-pracę w stabilnej dużej firmie,

-umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach niemieckich ,

-pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania,

-pomoc urzędowo-administracyjną.

Wymagania

-podstawy języka niemieckiego,

-doświadczenie zawodowe ( montaż i obsługa instalacji elektrycznej),

-wykształcenie kierunkowe + uprawnienia SEP,

-prawo jazdy, samochód,

-gotowość do wyjazdu zagranicznego i rozpoczęcia pracy,

-gotowość do uczestnictwa w kursie językowym,

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim/niemieckim !!!

Prosimy o załączanie do dokumentów referencji.

Kandydaci mają możliwość samodzielnie ustalić i potwierdzić warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

ES-Perfekt

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-praca-z-dofinansowanym-kursem-jezykowym-niemcy/lodz/8683462