← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 04/12/2018

Stanowisko: Kierownik ds. Realizacji Inwestycji Mieszkaniowych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zarządzanie całością projektu w ramach realizacji inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu;

  • Udział w przygotowaniu projektu pod inwestycję, planowanie budżetu oraz harmonogramu;

  • Wybór i kontraktowanie firm podwykonawczych;

  • Zarządzanie wykonawcami w trakcie trwania projektu;

  • Prowadzenie kontraktu zgodnie z założeniami finansowymi i realizacyjnymi;

  • Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji budowy;

  • Uczestnictwo w poszczególnych fazach przygotowania i realizacji projektu;

  • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji;

  • Koordynacja etapu zakończenia i przekazania do użytkowania inwestycji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne;

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów mieszkaniowych;

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń;

  • Znajomość przepisów prawnych i procedur;

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektem;

  • Biegła znajomość pakietu MS Office;

  • Efektywne zarządzanie zespołem;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dokładność i sumienność;

  • Komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dołączenie do firmy na pierwszą inwestycję w Poznaniu i udział w rozwijaniu biura na lokalnym rynku w kolejnych latach;

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;

  • Możliwość rozwoju w znanej w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Dane firmowe

EPCM Executive Search