← Wstecz | Drukuj

ENGIE Services Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej w Branży Budowlanej
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Grochowska 306 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa gwarancyjna w budownictwie ogólnym, w szczególności w zakresie budownictwa kubaturowego (obiekty użyteczności publicznej)

  • Organizacja procesu usuwania zgłaszanych wad (nadzór i kontrola techniczna nad firmami zewnętrznymi usuwającymi usterki, wady budowlane i gwarancyjne)

  • Przyjmowanie, rejestracja, zgłaszanych wad

  • Monitorowanie terminów prac podwykonawców

  • Weryfikacja zgłoszeń pod kątem zgodności z umową i odpowiedzialności podwykonawczej

  • Archiwizacja zgłoszeń, dokumentacji oraz korespondencji

  • Weryfikacja i odbiory prac naprawczych

  • Korespondencja z Klientem w zakresie obsługi gwarancyjnej, udzielenie informacji realizacji napraw gwarancyjnych

Wymagania

  • Idealni kandydaci będą pokroju Majstra Budowy lub osoba prowadząca brygadę lub Inżynier z branży budowlanej

  • Wykształcenie techniczne średnie bądź wyższe (kierunek budownictwo) lub kilkuletnie doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej w branży budowlanej kubaturowej

  • Znajomość branży budowlanej w zakresie budownictwa kubaturowego (obiekty użyteczności publicznej)

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym (Word, Excel, obsługa poczta)

  • Znajomość przepisów dotyczących branży budowlanej

  • Znajomość procesów i technologii budowlanych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • Pracę w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku

  • Obecnie mieścimy się przy ul. Borowieckiej 8, natomiast od listopada przy Grochowskiej 306

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego / niemieckiego

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • Szkolenia autoryzacyjne

  • Interesujący zakres obowiązków

Dane firmowe

ENGIE Services Sp. z o.o.