← Wstecz | Drukuj

eMedium.pl / Oferta z dnia: 12/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: SPAWACZ - NIEMCY
Miejsce pracy: Koblenz / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego partnera w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca przy budowie okrętów, łodzi, jachtów
- praca przy spawaniu różnego typu konstrukcji stalowych
- zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych uprawnień i doświadczenia

OFERTA:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość długofalowej współpracy

Prosimy Wysyłać CV w Języku Niemieckim !!!!!!

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- min. komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- zdolności manualne, zainteresowania techniczne
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- akceptowane certyfikaty: 111, 131, 135, 136, 137, 141

Dane firmowe

eMedium.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz-niemcy/koblenz/8531482