← Wstecz | Drukuj

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE / Oferta z dnia: 22/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent/ka biura budowy
Miejsce pracy: Poraj (Okolice CzęStochowy) / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac administracyjnych

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji i korespondencji

  • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych

  • Administracyjne i logistyczne wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach

  • Zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania, zarządzanie zakupami biurowymi

Wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych

  • Zaangażowanie oraz umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Komunikatywność, odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

JĘZYKI:

  • Angielski – komunikatywny, Hiszpański – mile widziany

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bogaty pakiet socjalny

Dane firmowe

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE