← Wstecz | Drukuj

EBS BUD Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/04/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem i dokumentacją techniczną oraz Prawem Budowlanym

  • Współpracę z kierownikiem kontraktu w zakresie prawidłowego planowania i realizacji inwestycji

  • Jakość i terminowość prowadzonych prac budowlanych

  • Zarządzanie siłami podwykonawców i własnymi

  • Miesięczne rozliczanie inwestycji

  • Ocenę ryzyka prowadzonych działań i optymalizację wdrażanych na etapie realizacji rozwiązań technicznych

  • Prowadzenie i nadzorowanie wymaganej dokumentacji technicznej w tym dokumentacji powykonawczej, udział w odbiorach itp.

  • Bieżące raportowanie przebiegu prac do Zarządu Spółki

Wymagania

Chcesz dołączyć na naszego zespołu? Zapraszamy kandydatów spełniających poniższe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownik Budowy

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy w realizacji projektów o wartości min. 20 mln PLN

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Doświadczenie w realizacji inwestycji w systemie projektuj i buduj, przebudowach i rozbudowach istniejących obiektów kubaturowych mile widziane

  • Znakomita organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Znajomość prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych

  • Znajomość programów: Ms Project, Auto Cad, Norma Pro

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa również współpraca w oparciu o umowę B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Samochód służbowy

  • Szeroki pakiet opieki medycznej

  • Realizację ambitnych technicznie zadań

  • Poszerzanie wiedzy technicznej poprzez udział w ciekawych realizacjach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

Dane firmowe

EBS BUD Sp. z o.o.