← Wstecz | Drukuj

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator pracy biura
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi dźwigowe oraz wynajem maszyn budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator pracy biura.

Do obowiązków koordynatora należeć będzie:
- fakturowanie
- wprowadzanie dokumentów przychodowych
- wprowadzanie raportów z pracy wynajmowanego sprzętu
- wprowadzanie raportów z pracy operatorów maszyn
- prowadzenie książki korespondencji
- monitorowanie obiegu dokumentów księgowych
- współpraca z biurem rachunkowym i kadrami
- współpraca z firmą windykacyjną

Oferujemy stałą pracę na umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

- minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- komunikatywność,
- sumienność i umiejętność organizacji pracy własnej,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej, transportowej lub spedycyjnej

Dane firmowe

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/koordynator-pracy-biura/warszawa/8074942