← Wstecz | Drukuj

DPKL / Oferta z dnia: 04/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

DPKL Doradztwo Personalne (nr Agencji Zatrudnienia 8709) dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Projektant instalacji sanitarnych

Miejsce prac: Warszawa (Raszyn)

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji sanitarnych,

  • prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,

  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,

  • kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja),

  • uprawnienia projektowe oraz doświadczenie w projektowaniu,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim,

  • samodzielność, kreatywność,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;

  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;

  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Dane firmowe

DPKL

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/projektant-instalacji-sanitarnych/warszawa/8590372