← Wstecz | Drukuj

Dories Aria Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/06/2014

O firmie

Lider w produkcji ścianek działowych

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel techniczno-handlowy
Nr ref.: HAN/06/2014
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta lidera w produkcji ścianek działowych (aluminium + szkło) na rynku europejskim poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL
TECHNICZNO – HANDLOWY
OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• Projektowanie, przygotowywanie propozycji aranżacji powierzchni biurowych,
• Obsługę projektów już pozyskanych (dokumentacja, obmiary itp.),
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Prezentowanie firmy na targach budowlanych,
• Nadzorowanie wykonania robót.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Doświadczenia technicznego (budowlanego, architektonicznego),,
• Umiejętności słuchania i kreatywności w generowaniu rozwiązań,
• Umiejętności nawiązywania kontaktów,
• Samodzielności w działaniu,
• Znajomości języka angielskiego lub francuskiego,
• Mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Forma kontaktu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hl@dories-aria.com

Dane firmowe

Dories Aria Sp. z o.o.
Czackiego 19 lok. 1/2
00-043 Warszawa
Email: mc@dories-aria.com