← Wstecz | Drukuj

Dories Aria Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/02/2014

O firmie

Klient Dories Aria Sp. z o.o.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel techniczno-handlowy
Nr ref.: DOR/02/2014
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera w produkcji ścianek działowych (aluminium + szkło) na rynku europejskim poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO – HANDLOWY

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

•Projektowanie, przygotowywanie propozycji aranżacji powierzchni biurowych,
•Obsługę projektów już pozyskanych (dokumentacja, obmiary itp.),
•Przygotowywanie ofert handlowych,
•Prezentowanie firmy na targach budowlanych,
•Nadzorowanie wykonania robót,
•Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

•Doświadczenia technicznego (budowlanego, architektonicznego),
•Wykształcenia technicznego,
•Umiejętności słuchania i kreatywności w generowaniu rozwiązań,
•Umiejętności nawiązywania kontaktów,
•Samodzielności w działaniu,
•Znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Forma kontaktu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hl@dories-aria.com

Dane firmowe

Dories Aria Sp. z o.o.
Czackiego 19 lok. 1/2
00-043 Warszawa
Email: mc@dories-aria.com