← Wstecz | Drukuj

Dories Aria Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/06/2014

O firmie

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy zajmującej się produkcją elementów stalowych i aluminiowych na potrzeby przemysłu kolejowego i samochodowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKCJI
(miejsce pracy: Francja - Bretania)

Oferowana praca

Stanowisko: INŻYNIER PRODUKCJI
Miejsce pracy: zagranica / Francja
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia technicznego (najlepiej takie kierunki jak: metalurgia, odlewnictwo itp.),
• 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy produkcji elementów stalowych i aluminiowych,
• Komunikatywnej znajomości języka francuskiego,
• Bardzo dobrej znajomości technik odlewniczych,
• Otwartości na zmiany i wysokich zdolności komunikacyjnych,
• Wnikliwości i umiejętności argumentacji swoich pomysłów,
• Umiejętności analizy i syntezy danych oraz zmysłu innowacyjnego,
• Chęci stałej pracy we Francji (możliwość przeprowadzenia się całej rodziny),

Wymagania

Obowiązki:
• Identyfikacja słabych punktów, ewentualnych problemów w procesie produkcji.
• Optymalizacja kosztów produkcji, efektywności oraz jej przepustowości.
• Zmniejszenie kosztów ewentualnych elementów niskojakościowych.
• Dokonanie ulepszeń w sferze organizacji produkcji oraz podwyższenie jakości elementów końcowych.
• Stworzenie oraz pilotowanie planu działań zredukowania liczby elementów odrzuconych.

Oferujemy

• Stałą pracę za granicą na dogodnych warunkach (po 4 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą i pobytem we Francji,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• Dofinansowanie z funduszu socjalnego firmy,
• Udział w zyskach firmy.

Forma kontaktu

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: hl@dories-aria.com wpisując w tytule wiadomości „INŻYNIER PRODUKCJI”.

Dane firmowe

Dories Aria Sp. z o.o.
Czackiego 19 lok. 1/2
00-043 Warszawa
Email: mc@dories-aria.com