Doradztwo Personalne Ilona Lizak / Oferta z dnia: 13/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant - Konstruktor
Miejsce pracy: Centralna Polska / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest uznany na rynku producent kostki brukowej, płyt betonowych, prefabrykatów. Firma posiada kilka lokalizacji zakładów produkcyjnych, składów fabrycznych i terenowych punktów sprzedaży. W związku z dbałością o najwyższą jakość obsługi klientów i rozwojem działalności firmy, do obsługi inwestycji poszukujemy:

  Projektanta / Konstruktora

  Projektant w zakładzie produkcyjnym będzie odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji technicznej, koordynowanie projektu od planu budżetu po realizację, nadzorowanie harmonogramu prac inwestycyjnych, ocenę ryzyka w projekcie, prowadzenie szkoleń i prezentacji dedykowanych klientom firmy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie budowlanej, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy, sprzyjające warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów i w szkoleniach.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu budynków prefabrykowanych

  • Praktyczna wiedza związana z wykonywaniem rysunków technicznych

  • Wykształcenie inżynierskie kierunkowe

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie

Dane firmowe

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/projektant-konstruktor/centralna-polska/8525262