← Wstecz | Drukuj

DOLMEB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Stanowisko: Pracownik Gospodarczy z Uprawnieniami UDT II WJO na wózek widłowy
Miejsce pracy: ŚWidnica, Ul. Stalowa 25 / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 150 osób.

Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach.

 Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie prac gospodarczych, malarsko-murarskich, drobnych prac konserwacyjnych na terenie zakładu

  • wykonywanie prac porządkowych wokół budynku i na parkingu firmy

  • koszenie trawników, odśnieżanie, pielęgnacja nasadzeń

  • gospodarka odpadami, składowanie odpadów w wyznaczone miejsce, przygotowanie odpadów do wywozu

  • zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii obsługiwanych maszyn i urządzeń

Wymagania

Nasze wymagania:

  • uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny

  • dyspozycyjności, pracy w systemie zmianowym

  • zdolności manualnych

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności pracy w grupie

Oferujemy

 Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • wysokie wynagrodzenie płacy zasadniczej + premie

  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, dofinansowania świąteczne, dofinansowanie wczasów, program rekomendacji pracowników, nieoprocentowane pożyczki pracownicze

  • możliwości zawodowego rozwoju

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dane firmowe

DOLMEB Sp. z o.o.