← Wstecz | Drukuj

DB Cargo Polska S.A. / Oferta z dnia: 06/12/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Inspektor w Dziale Nadzoru
Miejsce pracy: Rybnik / śląskie / Polska

Wymagania

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Nadzoru.

Opis stanowiska

  • Realizacja przeglądów budynków i budowli zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego

  • Sporządzanie planów remontowych obiektów budowlanych spółki

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami remontowymi

  • Udział w komisjach odbiorowych

  • Sporządzanie harmonogramów przeglądów obiektów budowlanych

  • Prowadzenie dokumentacji odbiorczej i technicznej w zakresie realizowanych robót

  • Opiniowanie projektów robót prowadzonych w obrębie infrastruktury kolejowej

  • Opracowywanie uzgodnień dla przeprowadzania infrastruktury obcej na terenie kolejowym

  • Wizje w terenie (wyjazdy służbowe) w celu kalkulacji i przygotowania ofert branży budowlanej

  • Sporządzanie branżowych kosztorysów ofertowych w zakresie budynków i budowli

  • Występowanie do odpowiednich organów adm. (Urzędy Miast, Gmin, Urz. Woj.)

  • o wydanie odpowiednich zezwoleń, pozwoleń, warunków wykonawstwa i realizacji danego zadania

  • Uczestnictwo w procedurze przetargowej na wykonawstwo czy obsługę obiektów budowlanych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne na kierunku Budownictwo

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane ogólnobudowlane w pełnym lub ograniczonym zakresie wraz z aktywną przynależnością do izby inżynierskiej lub w trakcie zdobywania ww. uprawnień budowlanych

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (nie przewidujemy więcej niż 6 do 10 wyjazdów 2-dniowych w ciągu roku)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników

  • Dobre warunki zatrudnienia

  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci

  • Pakiet Medicover Sport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą

Dane firmowe

DB Cargo Polska S.A.