← Wstecz | Drukuj

CPL JOBS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownika Robót Trakcyjnyh
Miejsce pracy: Siedlce / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,

  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,

  • Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku,

  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,

  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,

  • instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,

  • oświadczenie (min. 1 rok) jako kierownik budowy lub kierownik robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii zelektryfikowanych (sieci trakcyjnych),

  • mobilność na terenie kraju,

  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego mile widziana.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Umowę o pracę,

  • Pracę przy ciekawych kontraktach,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Dane firmowe

CPL JOBS Sp. z o.o.