← Wstecz | Drukuj

CPL JOBS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy (projekt kolejowy)
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją obmiarową oraz kosztorysem,

  • Przygotowywanie przedmiarów oraz obmiarów robót,

  • Przekazywanie uzgodnień technicznych oraz organizacyjnych podległym zespołom podwykonawców,

  • Bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót,

  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii,

  • Koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy,

  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót,

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót na projektach kolejowych,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej bez ograniczeń,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Office oraz Autocad,

  • Dyspozycyjności oraz mobilności.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych,

  • Możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów,

  • Możliwość udziału w największych projektach infrastrukturalnych na terenie Polski,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.

Dane firmowe

CPL JOBS Sp. z o.o.