← Wstecz | Drukuj

Covebo Work Office Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/01/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Wentylacji
Miejsce pracy: Holandia, Utrecht / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

- Prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,

- montaż klimatyzatorów w budynkach przemysłowych,

- prace w oparciu o rysunek techniczny,

- montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,

- cięcie/gięcie/kształtowanie/dopasowywanie również innych typów rur do systemów

wentylacyjnych (rury stalowe, aluminiowe ),

Wymagania

Wymagania:

- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- dobra kondycja fizyczna,

- mile widziane własne auto,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego ze względu na międzynarodowy charakter firmy,

Oferujemy:

- zakwaterowanie(gratis),

- ubezpieczenie (gratis),

- od 11 euro netto /h,

- rozliczana kilometrówka na miejscu,

- opiekę polskiego koordynatora,

- możliwość pozyskiwania wartościowego doświadczenia skutkującego podniesieniem stawek,

Dane firmowe

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-wentylacji/holandia-utrecht/13315162