← Wstecz | Drukuj

Cortizo Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kadrowa
Miejsce pracy: Radomsko, 97-500 / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

CORTIZO Sp. z o.o., firma będąca liderem na rynku producentów profili aluminiowych, akcesoriów i panela kompozytowego do okien, drzwi i fasad poszukuje do swojej nowej fabryki w Radomsku kandydatów na stanowisko:

KADROWA

Opis stanowiska:
Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy w zakresie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, prowadzenie dokumentacji personalnej, naliczanie wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON, współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oferujemy:
Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży aluminiowej, ambitnie rozwijającej się w kraju.
Wynagrodzenie w wysokości 1.000 euro miesięcznie

Wymagania

- minimum pięć lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość prawa pracy, przepisów o ubezpieczeniach społecznych, podatku dochodowym od osób fizycznych

- konieczna znajomość języka hiszpańskiego i/lub angielskiego w stopniu zaawansowanym

Dane firmowe

Cortizo Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kadrowa/radomsko-97-500/8907562