← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 31/03/2023

Stanowisko: Kierownik Projektu / Project Manager (budownictwo kubaturowe)
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowywanie (wraz z zespołem specjalistów branżowych) harmonogramu wszystkich etapów procesu budowlanego,

  • weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym,

  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów związanych z projektem,

  • nadzór nad procesem budowlanym - kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac,

  • udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie prowadzonych inwestycji,

  • bezpośredni kontakt z Inwestorem.

Wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub instalacyjne,

  • uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie,

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach zarządzających budową (Kierownik Budowy/Kierownik Kontraktu) po stronie Generalnego Wykonawcy,

  • doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji kubaturowych (min. 20 mln zł) takich jak osiedla mieszkaniowe, centra handlowe, hotele, biurowce, obiekty użyteczności publicznej,

  • dobra znajomość MS Project, Auto CAD oraz Norma,

  • dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Excel, MS Word,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość i umiejętność stosowania procedury FIDIC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,

  • udział w międzynarodowych projektach,

  • jasny system motywacyjny,

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.