← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 19/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Reguły i budowy na terenie Polski.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi,

  • nadzór, koordynacja i organizacja prac podwykonawców, oraz sił własnych,

  • udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w Zakładzie Produkcyjnym

  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową, w tym kart zatwierdzenia i zamówień materiałowych,

  • zarządzanie i koordynacja gospodarki materiałowo - sprzętowej,

  • przygotowanie harmonogramów, oraz nadzór nad terminową i jakościową realizacji robót.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji,

  • doświadczenie - w przypadku osób aplikujących na stanowisko Inżyniera min.1 rok, natomiast dla Kierowników Robót min. 2 lata,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,

  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • siedziba firmy znajduje się w Regułach koło Warszawy, natomiast realizacje prowadzone są na terenie całej Polski - praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, lub w siedzibie firmy.

Oferujemy

To oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • premie;

  • realizacja ciekawych projektów;

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji;

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);

  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków;

  • darmowy parking;

  • imprezy integracyjne;

  • brak dress code'u;

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.