← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 19/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna
Miejsce pracy: RegułY, K. Warszawy / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników,

  • koordynacja branżowa,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej,

  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej,

  • zamawianie materiałów produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - elektryczne,

  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,

  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,

  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć rozwoju osobistego,

  • kreatywność,

  • komunikatywność.

Oferujemy

To oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B;

  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • spotkania integracyjne;

  • brak dress code'u;

  • parking dla pracowników;

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.