← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/03/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy (budownictwo modułowe)
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami związanymi z prefabrykacją budynków modułowych

  • kierowanie robotami związanymi z montażem budynków modułowych

  • planowanie produkcji modułowej

  • planowanie montażu budynków modułowych

  • koordynowanie prac na etapie wytwarzania i montażu

  • budowanie zespołu

  • zarządzanie podległym zespołem

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej

  • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu robót na stanowisku kierownika budowy

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, skrupulatność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • miłą atmosferę pracy

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o.