← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 27/04/2024

Stanowisko: Kierownik Pionu Wycen i Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: RegułY / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i Kontrolowanie procesu ofertowego oraz przygotowania produkcji,

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej w zakresie technicznym/wyceny kosztów,

  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz dokumentów przetargowych,

  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową,

  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki,

  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen i produkcji,

  • Budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów oraz cen jednostkowych,

  • Szacowanie ekonomicznej opłacalności przedsięwzięcia,

  • Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów,

  • Współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami,

  • Przeprowadzanie analizy różnego rodzaju kosztorysów, np. ślepego, ofertowego, wstępnego,

  • Ustalanie wartości nakładów w przygotowanych kosztorysach,

  • Pozyskiwanie informacji w zakresie planowanych kosztów,

  • Ścisła współpraca z Dyrektorami Realizacji, Kierownikami Kontraktu i Kierownikami budowy,

  • Współpraca z działem realizacji inwestycji w zakresie przedmiarowania, ofertowania i kontraktowania w zakresie robot ogólnobudowlanych, elektrycznych i instalacyjnych, sprzętowych/wyposażenia,

  • Udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych oraz realizacji inwestycji.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji,

  • Doświadczenie - min. 2 lata na stanowisku kierownika robót lub kierownika przygotowania produkcji,

  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (opcjonalnie),

  • Obsługa oprogramowania do opracowywania kosztorysów,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,

  • Znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • Doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych.

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • Pakiet relokacyjny,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

  • Realizacja ciekawych projektów,

  • Dla kandydatów z innych części Polski zapewniamy pomoc w relokacji (zakwaterowanie po stronie firmy).

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.