← Wstecz | Drukuj

Christian WILHELM KAST / Oferta z dnia: 07/01/2024

O firmie

kast.christianwilhelm@gmail.com

Stanowisko: Szybka szansa dla każdego, kto potrzebuje pożyczki awaryjnej
Miejsce pracy: Varsovie / łódzkie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Jestem zawodowym bankierem, obecnie aktywnym w dziedzinie mikro i makrokredytów. Posiadam dość pokaźny kapitał, który pragnę udostępnić wszystkim poważnym i uczciwym osobom pragnącym uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 euro. Będziesz musiał pilnie spłacić dług, założyć firmę lub zainwestować w nieruchomości, skontaktuj się ze mną, aby otrzymać pożyczkę maksymalnie w ciągu 48 godzin, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. W celu uzyskania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt: kast.christianwilhelm@gmail.com

Wymagania

Szybka szansa dla każdego, kto potrzebuje pożyczki awaryjnej

Oferujemy

Forma kontaktu

Christian WILHELM KAST

12 rue
00-001 Varsovie
Email: kast.christianwilhelm@gmail.com