← Wstecz | Drukuj

Chemobudowa Kraków S.A. / Oferta z dnia: 20/11/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Zespołu Kosztorysowania
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • prowadzenie, opracowywanie i nadzorowanie procesów związanych z przygotowaniem ofert

  • zarządzanie podległym Zespołem Kosztorysowania

  • współpraca z innymi jednostkami i komórkami organizacyjnymi w Spółce

  • udział w negocjacjach z Inwestorami

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych

  • udokumentowane minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika zespołu/działu kosztorysowania lub pokrewnego

  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej

  • biegła obsługa programów pakietu MS Office, programów kosztorysowych i środowiska CAD

  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych

  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty

Oferujemy

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • mieszkanie w Krakowie na bardzo preferencyjnych warunkach - dla osób zdecydowanych na relokację

  • system poleceń pracowniczych

  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień

  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych

  • świadczenia świąteczne

  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę w pracy

Dane firmowe

Chemobudowa Kraków S.A.