← Wstecz | Drukuj

Champion / Oferta z dnia: 27/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Export Manager - rynki wschodnie
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

CHAMPION GROUP - Lider w budowie i wyposażaniu nowoczesnych pieczarkarni

poszukuje osoby na stanowisko:

Export Manager
(z dyplomem inżyniera w zakresie budownictwa lądowego )

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
- koordynowanie procesów przyjmowania i realizacji zamówień eksportowych oraz prowadzenie bieżącej korespondencji z klientami
- opieka i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami firmy
- badanie podległych rynków
- negocjowanie umów i kontrola realizacji kontraktów zagranicznych
- prowadzenie sprawozdawczości sprzedażowej
- współtworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży
- uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych,

Oferujemy:
- stałe, pełnowymiarowe zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
- pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę - atrakcyjny system wynagrodzenia

Miejsce pracy: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie

Wymagania

Wymagania:
- dyplom inżyniera w zakresie budownictwa lądowego – warunek konieczny
- biegła znajomość języka rosyjskiego /lub ukraińskiego/
- zdolności komunikatywne i negocjacyjne
- umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
- gotowość do częstych podróży służbowych
- dobra organizacja pracy

Dane firmowe

Champion

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/export-manager-rynki-wschodnie/poznan/8542072