← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 13/03/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych. Jesteśmy obecni we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska.

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Projektant linii energetycznych WN
Nr ref.: 48544BR
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

-projektowanie linii energetycznych WN
-przygotowywanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji technicznej, w tym w szczególności: projektów technicznych
kosztorysów i przedmiarów robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
-współpraca z projektantami branżowymi

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne (wydział elektryczny),
-min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku projektanta branży elektrycznej
-uprawnienia projektowe
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

-Możliwości rozwoju zawodowego
-Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku
-Przyjazną atmosferę pracy

Forma kontaktu

-email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl