← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 05/07/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. geotechniki
Miejsce pracy: IłAwa / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

-kontrola zgodności rzeczywistych warunków geotechnicznych podłoża obiektów inżynierskich i korpusów drogowych z ustaleniami dokumentacji podstawowej - wykorzystywanej przy sporządzaniu projektu budowlanego poprzez analizę dokumentacji sporządzonej i przedstawionej przez Wykonawcę oraz w uzasadnionych przypadkach, poprzez analizę wyników sprawdzających, badań terenowych wykonanych przez laboratorium Zamawiającego wraz z wnioskowaniem sposobu postępowania w przypadku stwierdzenia istotnych rozbieżności. W przypadku obiektów inżynierskich dotyczy to kontroli dokumentacji Wykonawcy badań gruntu i wody na dnie wykopów pod podpory (w tym kart otworów wiertniczych pod pale); dla przepustów i budowli ziemnych dotyczy to kontroli dokumentacji Wykonawcy badań gruntu i wody w podłożu przepustów i w podłożu korpusów drogowych; dla ekranów akustycznych dotyczy to kontroli dokumentacji Wykonawcy badań gruntu i wody (kart otworów wiertniczych pod pale).

-geotechniczna ocena (poprzez umieszczenie na analizowanym dokumencie stosownej adnotacji potwierdzonej własnoręcznym podpisem i ewentualne załączenie odpowiedniej notatki) sprawozdań i raportów z odbioru gruntów, prowadzonych przez Wykonawcę robót oraz wniosków o zatwierdzenie robót składanych przez Wykonawcę, dotyczących robót ziemnych, konstrukcji drogi do podbudowy pomocniczej włącznie, robót fundamentowych, melioracji, kanalizacji i odwodnienia.

-doradzanie Inspektorom Nadzoru w dziedzinie jakości i źródeł pozyskania oraz zasadności zastosowania naturalnego i sztucznego kruszywa, gruntu, geosyntetyków i innych materiałów stosowanych przez Wykonawcę.

-doradzanie Inspektorom Nadzoru w zakresie celowości stosowanych przez Wykonawcę technologii oraz jakości i rzetelności wykonanych robót, zwłaszcza robót ziemnych, konstrukcji drogi (do podbudowy pomocniczej włącznie), robót fundamentowych, melioracji, kanalizacji i odwodnienia.

Wymagania

-kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży geotechnicznej

Oferujemy

-konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
-możliwość rozwoju zawodowego
-możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl