← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 11/07/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Stanowisko: Asystent Specjalisty ds. Obmiarowo-Rozliczeniowych
Miejsce pracy: IłAwa / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Specjalisty ds. Obmiarowo-Rozliczeniowych do pracy w Iławie przy projekcie kolejowym.

Obowiązki:

-Wsparcie Specjalisty ds. Obmiarowo-Rozliczeniowych oraz Prawnika ds. Roszczeń w następujących zadaniach:

-Reprezentowanie Zamawiającego, udzielanie rad i wskazówek w zakresie technicznym, kontraktowo-administracyjnym i prawnym w zakresie sprawowanej funkcji.
-Współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w realizację projektu.
-Bieżące śledzenie korespondencji projektu.
-Pomoc w wystawianiu przejściowych świadectw płatności na miesięczne płatności i potwierdzanie zakończenia całości lub części robót we współpracy z Inżynierem Projektu, Inżynierem Rezydentem, Inspektorami oraz innymi przedstawicielami Inżyniera.
-Przygotowanie sprawozdań i rozliczeń finansowo-rzeczowych w okresie wdrażania i realizacji w cyklu miesięcznym.
-Opracowywanie informacji na temat rzeczowo-finansowego postępu nadzorowanych prac i terminów ich oczekiwanego zakończenia.
-Przeprowadzenie negocjacji z wykonawcami robót celem przygotowania Zamawiającemu pisemnych rekomendacji na temat wynagrodzenia za prace nieobjęte umową, ustalenie kwoty, jak będzie dodana lub potrącona z Ceny kontraktowej.
-Ustalanie wysokości dodatkowych kosztów Wykonawcy (z dołączeniem ich do Ceny Kontraktowej) powstałych w wyniku specjalnych zagrożeń.
-Przedstawianie postępu wykonania i prognozy realizacji planu finansowego projektu.
-Rekomendacja zwrotu gwarancji i kwot zatrzymanych.
-Przygotowanie rozliczenia Kontraktu.
-Udział w sporządzaniu dokumentów stanowiących podstawę do dokonania zapisów w ewidencji środków trwałych Zamawiającego.
-Analiza wszelkich roszczeń i problemów pojawiających się w czasie realizacji prac, przedkładanie propozycji rozstrzygnięcia roszczeń wraz z uzasadnieniem.
-Formułowanie zaleceń odnośnie zwrotu zabezpieczeń dobrego wykonania i kwot zatrzymanych .
Udział w sporządzaniu raportu końcowego dotyczącego sprawowania przez Inżyniera nadzoru w ramach umowy.
-Finalne załatwienie roszczeń finansowych i sporów.
-Dokonywanie analizy finansowej Umowy na usługę (dotyczy raportu końcowego).
-Udział w okresowych wizytach i na spotkaniach w Okresie Zgłaszania Wad.
-Przygotowanie sprawozdań finansowo-rzeczowych w okresie wdrażania, realizacji i Okresie -Zgłaszania Wad w cyklu rocznym oraz sprawozdania końcowego.
-Udział w sporządzaniu raportów w Okresie Zgłaszania Wad (raporty roczne i raport końcowy)
-Wystawienie Świadectwa Wykonania, Ostatecznego Świadectwa Płatności .
-Udział w rozstrzyganiu roszczeń finansowych i sporów.
-Przygotowanie końcowego rozliczenia Kontraktu.
-Wykonywanie innych poleceń Inżyniera Projektu, wynikających z Kontraktu i odpowiadających sprawowanej funkcji.

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku administracyjnym

Oferujemy

-forma zatrudnienia: umowa zlecenie/ o dzieło

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl