← Wstecz | Drukuj

Centralna Baza Ofert Pracy / Oferta z dnia: 19/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (NR 0173)
Miejsce pracy: InowrocłAw / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Numer oferty: StPr/24/0173

Obowiązki:

Ślusarz narzędziowy

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Miejsce pracy: Mątewska 100, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawca pod nr tel. 509725780

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Dane firmowe

Centralna Baza Ofert Pracy

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/slusarz-narzedziowy-nr-0173/inowroclaw/17814133