← Wstecz | Drukuj

CBR / Oferta z dnia: 12/05/2021

O firmie

CBA Fagformidling AS
Stålfjæra 26, Oslo
www.cba-eu.com
Tel.: 940 84 300 lub 940 84 200

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik budowlany/ Norwegia (Oslo, Bergen).
Miejsce pracy: Oslo, Bergen / zagranica / Norwegia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Agencja pracy CBA Fagformidling AS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:
• znasz język angielski i/lub norweski
• posiadasz wyksztalcenie i doświadczenie w zawodzie
• posiadasz norweski numer podatkowy
• chcesz pracować w najszczęśliwszym kraju na świecie
• pracujesz już w Norwegii, ale chciałbyś zmienić otoczenie i przy okazji zarobki

Oferujemy

Dzięki współpracy z nami zyskasz:
• ciekawą pracę
• wysokie wynagrodzenie
• wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Forma kontaktu

Czekamy na Twoją aplikację!
Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje w zawodzie cieśli lub zbrojarza pod następującym formularzem:
Drp.fagformidling.no

Dane firmowe

CBR
Mazurska 42
70-424 Szczecin
Email: biuro@cba-eu.com