← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 29/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz TIG SUPER DUPLEX gr 10.
Miejsce pracy: Szczecin, 70-302 / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Cross Border Recruitment dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG SUPER DUPLEX gr 10. wlasny samochód

Praca w Fredrikstad, Norwegia.

Legalna i sprawdzona praca przy spawaniu rur - przemysł olejowy.
Każda z rur zostanie zeskanowana i prześwietlenie przed akceptacją.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 185-200 nok/h
Praca rotacyjna - 4-5 tygodni pracy / 2-3 tyg przerwy
Możliwość realizacji nadgodzin
Umowa o pracę
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów, w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego

Zakwaterowanie (4500 nok/m-c) oraz transport w zakresie pracownika

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV z dokładnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego (CV bez wszystkich informacji będą odrzucane) oraz skanu uprawnień TIG SUPER DUPLEX gr 10.

Prosimy o umieszczenie w CV informacji ORAZ SKANÓW dootyczących przebytych kursów w zakresie spawalnictwa.

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia.

Wymagania

Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.
Certyfikat TIG SUPER DUPLEX gr 10.
Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
Komunikatywna znajomośc języka angielskiego lub norweskiego - WARUNEK KONIECZNY

Wymagania

doswiadczenie w duplex i superduplex
certyfikat Tig 141 grupa 8 lub 10
dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
własny samochód

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz-tig-super-duplex-gr-10/szczecin-70-302/8478672