← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 17/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Cross Border Recruitment Dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań
Do pracy przy fasadach na terenie Norwegii Bergen, Oslo, Trondheim i inne

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód. i numer personalny norweski

Legalna i sprawdzona praca!

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 160 - nok/h brutto. Po kilku tygodniach mozliwość podwyżki. Możliwość realizacji nadgodzin
Zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów (oppholdstillatelse oraz skattekort 2011)
Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem kolejnego.
Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego Cv koniecznie w jezyku angielskim, z dokładnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego (CV bez wszystkich informacji będą odrzucane) oraz skanu uprawnień (paragraf 13 lub 46C).

Prosimy o umieszczenie w CV informacji o przebytych kursach w kierunku montowania rusztowań.

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

Wymagania

Wymagania

Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.
Personalny numer norweski
Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii.
Norweskie uprawnienia paragraf 13 lub 46C.
Komunikatywna znajomośc języka norweskiego i/lub angielskiego.

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan-norwegia/norwegia/7430702