Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 29/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter okien dachowych - Norwegia
Miejsce pracy: Szczecin, 70-302 / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Montażystów okien dachowych z uprawnieniami i doświadczeniem do Paracy na terenie Norwegii

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Montaż okien dachowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w Norwegii

Wynagrodzenie 160 Nok/godz.+ bonus za każde zamontowane okno razem około 200 nok brutto/h

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie na miejscu odciągane z pensji pracownika

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Cv wraz z referencjami oraz dokładnymi datami zatrudnienia i zdjęciem.

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie w zawijaniu blachy na podwójny rąbek (felcowanie) na warsztacie.

Certyfikat uprawniajacy do montażu okien dachowych lub zaświadczenie o przebytym szkoleniu w zakresie montażu okien dachowych.

Doświadczenie w pracy przy montażu okien dachowych

Komunikatywna znajomosc języka angielskiego lub norweskiego

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-okien-dachowych-norwegia/szczecin-70-302/8636872