← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 29/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany z DSB - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Dla swojego Norweskiego klienta poszukujemy na stanowisko:

Elektryk budowlany z uprawnieniami DSB

do pracy na terenie Norwegii w Oslo lub Kongsberg

Legalna, stała i sprawdzona praca w dużych firmach budowlanych

OFERUJEMY:

wynagrodzenie od 180 nok brutto/godzina

norweska umowa o pracę

Stałe zatrudnienie

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie na miejscu, opłacane przez pracownika z pensji.

Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów

Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności

Atrakcyjne warunki pracy

Wymagania

Wymagamy wykształcenia kierunkowego potwierdzonego papierami mistrzowskimi lub swiadectwa szkolnego w zawodzie elektryk.

Kilkuletniego i aktualnego doświadczenie w zawodzie elektryka. Osoby zainteresowane praca musza mieć udokumentowanie zatrudnienie przynajmniej z ostatnich 3 lat.

Dobrej znajomości języka angielskiego i/lub norweskiego

Norweskich papierow DSB

Osoby spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV z dokładnym opisem całego przebiegu doświadczenia zawodowego i referencjami lub numerami telefonów do byłych pracodawców. Życiorysy bez kompletych informacji nie beda uwzgledniane.

Prosimy o dołączenie uprawnień DSB

Wymagania

uprawnienia DSB
kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie
znajomość języka angielskiego lub norweskiego
własny samochód
gotowość do podjecia pracy od zaraz.

Wymagania

Uprawnienia DSB
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
Minimum 3 lata doświadczenia
Gotowość do szybkiego wyjazdu

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-budowlany-z-dsb-norwegia/norwegia/8169612