← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 22/01/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Dekarzy do pracy na terenie Norwegii w przemyśle Budowlanym praca na terenie Oslo

Rozpoczecia pracy: 14/08

Oferujemy:
Wynagrodzeni od 160 nok/h brutto.
Możliwość realizacji nadgodzin
Zakwaterowanie zapewnione odciagane z pensji
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów (oppholdstillatelse oraz skattekort 2011)
Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem kolejnego.
Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

Praca w budowlance w większości płaskie dachy pokrywane pvc oraz asfaltem. Od kandydatów wymagamy umiejętności zgrzewania pvc automatem.

Osoby zainteresowane ofertami pracy proszone są o przesłanie CV z dokładnymi datami i opisem obowiazków wraz z referencjami.
W razie innych, szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wymagania

Min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku dekarz
Mile widziane wykształcenie kierunkowe jako dekarz
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiehgo
Doświadczenie w zgrzewaniu PVC automatem (palnikiem)

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/dekarz-norwegia/norwegia/9007072