← Wstecz | Drukuj

BWB Flex B.V. / Oferta z dnia: 10/12/2018

O firmie

Nasza firma, BWB Flex B.V, członek NBBU, jest agencją rekrutacyjną z siedzibą w Cuijk, a od 1998 roku zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Europy na terenie Holandii. Specjalizujemy się w rekrutacji Budowlańców, Malarzy, Monterów oraz Pracowników w przemyśle metalowym.

"Naszym celem jest wsparcie w znalezieniu zatrudnienia oraz zadowolenie naszych klientów."

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz Prefabrykaty Betonowe
Miejsce pracy: Eindhoven / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Poszukujemy Zbrojarza do pracy w zakładzie produkującym prefabrykaty betonowe do współpracy z naszym zaufanym klientem w Eindhoven

• Doświadczenie przy wykonywaniu zbrojen na budowie
jak i w zakładzie pracy
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, aby
zapewnić efektywną pracę

Wymagania

• Ważne prawo jazdy oraz własny transport
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w
stopniu komunikatywnym
• Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy

• Cotygodniową płatność wynagrodzenia
• Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym WI-
FI i wspólne wyposażenie
• Płatne ubezpieczenie zdrowotne
• Holenderska umowa o pracę
• Praca zgodnie z kodeksem pracy NBBU
• Możliwość uzyskania VCA
• Agencja Trustful – jesteśmy do stałej dyspozycji

Forma kontaktu

BWB Flex bv.
Cuijk
Holandia

0031485802803
joannakowalski@bwbflexbv.nl

Dane firmowe

BWB Flex B.V.
Kovel 20
5431ST Cuijk
Email: joannakowalski@bwbflexbv.nl